طراحی سه بعدی قبل از ساخت! 

طراحی سه بعدی کابینت قبل از ساخت در کابینت سازی آبنوس

            نرم افزار تریدی مکس یکی از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه طراحی و شبیه سازی محیط های مختلف میباشد که اکثر مهندسان و طراحان جهت طراحی و شبیه سازی محیطهای مورد نظر از آن بهره میگیرند و محیطی را که قرار است در آینده آن را بسازند قبل از اجرا آن را با تمام جزئیات ( رنگ ، نرمی و زبری ، نورپردازی و ... ) به مشتریان خود نشان میدهند.

           گروه کابینت سازی آبنوس جهت بالا بردن کیفیت طراحی و به جهت رضایت مشتری اقدام به استفاده از این نرم افزار قدرتمند در زمینه طراحی کابینت نموده است که مشتری با خیال راحت و اصمینان کامل بتواند آشپزخانه خود را قبل از ساخت ببیند و در صورت تمایل اقدام به تغییراتی در طرح خود کند.

نکته ای که باید به آن توجه نمود این است که:

           یک کابینت آشپزخانه بیشترین سهم هزینه ای دکوراسیون داخلی یک واحد مسکونی را به خود اختصاص میدهد اما متاسفانه حدود 85 درصد از کابینت سازها هیچ گونه هزینه ای را برای طراحی پیش از ساخت انجام نمیدهند که این فقط به ضرر مشتری است.

 

محاسن طراحی پیش از ساخت:

          - یکی از بزرگترین و اصلی ترین محاسن استفاده از نرم افزارهای طراحی شناسایی و رفع مشکلات موجود در طراحی میباشد. به این معنی که قبل از ساخت و در زمان طراحی تمام مشکلات ، خود را نمایان میکنند و میتوان در جهت برطرف کردن آنها اقدام کرد.

          - یکی دیگر از اصلی ترین حُسن طراحی پیش از ساخت این است که بتوانیم شیک ترین و مفید ترین طرح را به تصویر بکشیم و در صورت درخواست تغییر از سوی مشتری بدون هیچ گونه هزینه ای و به راحتی طرحی دیگر جایگزین آن کنیم.

          - یکی دیگر از محاسن شبیه سازی قبل از ساخت این است که مشتری طرح خود را میبیند و با اطمینان خاطر طرح آشپزخانه خود را انتخاب میکند.

          - و ....